Stěhování do zahraničí nebo zpět do ČR

Mezinárodní stěhování

Plánujete udělat velký krok přesunem do jiné země nebo naopak zpět do České republiky a hledáte spolehlivého partnera pro mezinárodní stěhování? S našimi profesionálními službami na míru je váš přesun do nového domova hladký a bezproblémový.

Stěhovací a vyklízecí služby i autodopravu však nabízíme i pro zákazníky, kteří poptávají tyto služby mimo Českou republiku ze zahraničí. Konkrétně jsme se zaměřili na státy Španělsko, Francie, Německo, Polsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Rakousko, Slovensko atp.).
Při stěhování do center Rakouských a německých měst jako je Berlín, Mnichov, Wien zajišťujeme emisní povolenky pro vaše i naše vozy. Vozy už musí splňovat Euro 4!
Pro bezproblémový a hladký převoz vše důkladně připravíme předem.

mezinárodní stěhování

Stěhování bytů, domů a firem v Evropě

V oboru mezinárodní stěhování máme bohaté zkušenosti i díky našim řidičům, kteří na tyto trasy mají odpovídající zkušenosti – jak v oblasti řízení nákladních vozidel v zahraničí, tak v oblasti jazykové, kdy angličtina a němčina je samozřejmostí.
U mezinárodního stěhování klademe veliký důraz na důkladnou přípravu a organizaci celé cesty. Zařídíme veškeré potřebné práce kolem včasné nakládky stěhovaných věcí, v případě potřeby můžeme zajistit i uskladnění. Samozřejmě jsme schopni i pouze zprostředkovat rezervaci lodních lístků a veškeré potřebné dokumenty (packing list).
Dle přání klienta jsme schopni zajistit jak poklidné přestěhování beze stresu a pohodu na cestě, tak i stěhování, při němž je na prvním místě rychlost. Zajišťujeme také expresní cesty po Evropě, a to i pro kusové zásilky. Veškeré zakázky zpracujeme individuálně podle přání a potřeby zákazníka.

Rychlý přesun

Kvalitní zabalení věcí

Možnost uskladnění

Dostupná cena

Naše další stěhovací služby

Stěhování Praha

Potřebujete se v Praze a okolí přestěhovat? My vám pomůžeme s pohodlným přesunem!
Více o službě.

Stěhování po České republice

Naše stěhovací firma poskytuje stěhovací služby nejen v Praze, ale i po celé České republice.
Více o službě.

Stěhování firem a institucí Praha

Rychle, bezpečně a spolehlivě zrealizujeme stěhování kanceláří, obchodů nebo skladů. Zajiťujeme rovněž uskladnění věcí při stěhování.
Více o službě.

Vyklízení bytů a domů

Potřebujete rychlé a spolehlivé vyklízení bytu nebo domu? Naše profesionální služby vyklízení bytů jsou tu pro vás!
Více o službě.

Stěhovací služba pro těžká břemena v Praze

Potřebujete stěhovat těžká břemena v Praze a hledáte spolehlivou a efektivní stěhovací službu? Pak jste na správném místě! Naše společnost se specializuje na stěhování těžkých nákladů po celém území Prahy s ohledem na vaše potřeby a požadavky.
Více o službě.

Uskladnění vašich věcí při stěhování

Poskytujeme uskladnění nábytku, elektrických zařízení z bytu, osobních a dalších věcí při stěhování.
Více o službě.

Zapůjčení krabic na stěhování

Poskytujeme zapůjčení krabic pro stěhování.
Více o službě.