Stěhování Praha

Potřebujete se v Praze a okolí přestěhovat? My vám pomůžeme s pohodlným přesunem!

Hledáte levnou, spolehlivou a profesionální stěhovací službu v Praze? Nechte to na nás! Jsme tady, abychom vám usnadnili celý proces stěhování od začátku do konce.

Rychle, bezpečně a spolehlivě zrealizujeme stěhování nábytku, těžkých břemen, klavírů, bytů a kanceláří, rodinných domů, všech typů provozoven. Zdatně provedeme montáž i demontáž kuchyní a nábytku.

Stěhování v Praze se věnujeme přes 20 let – přečtěte si reference od našich zákazníků.

stěhování praha

Levné stěhování v Praze od 2.500 Kč

S ohledem na naše bohaté zkušenosti, zdatné řidiče, kvalitní a prostorné stěhovací vozy nabízíme lokální stěhování v Praze s cenou od 2.500 Kč. Za tuto cenu získáte vysoce profesionální stěhovací služby, pomoc s přípravou, krabice v den stěhování, ochranný materiály a výplně vozíme vždy s sebou. Navíc, studenti a senioři mají slevy 10-20% na naše stěhovací služby. Tím se řadíme mezi profesionální firmy poskytující služby za rozumnou cenu.

Stěhování Praha

Rychlý přesun

Kvalitní zabalení věcí

Možnost uskladnění

Dostupná cena

Operativní koordinace stěhování

Manažer zakázky po celou dobu provádění služby garantuje naplnění sjednaného rozsahu služeb a dohodnutý časový harmonogram jejich průběhu. Je také připraven flexibilně reagovat na případné změny vašich požadavků (možnost likvidace nepotřebného, nebo naplánovat mezizastávku u známého) a zajistit jejich splnění k vaší maximální spokojenosti. To lze ovšem hladce zajistit při objednání více jak dvou manipulantů, kdy jsme plnohodnotně vlastní jednotkou (nespoléháme se na vašeho souseda či kamaráda).

Co vás čeká, když si vyberete naše služby:

  1. Profesionální tým: Naše tým je složen z pečlivě vybraných profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti se stěhováním. Díky nim je váš majetek v bezpečí a v dobrých rukou.
  2. Individuální přístup: Každý zákazník je pro nás jedinečný. Snažíme se porozumět vašim potřebám a přizpůsobit naše služby tak, aby vyhovovaly vašim specifickým požadavkům.
  3. Bezpečné balení a přeprava: Vaše věci jsou pro nás důležité. S pečlivostí a odborností je zabalíme tak, aby přeprava proběhla bez problémů a vaše majetek byl chráněn před poškozením. Pro přepravu vám můžeme zajistit půjčení krabic pro stěhování. Nabízíme rovněž uskladnění věcí při stěhování.
  4. Široká škála služeb: Nabízíme komplexní služby související se stěhováním, včetně demontáže a montáže nábytku, balení a rozbalování věcí, ať už se stěhujete do nového bytu, domu nebo kanceláře.
  5. Transparentní ceny: U nás se nemusíte obávat skrytých poplatků nebo nepříjemných překvapení. Naše ceny jsou transparentní a férové.

Pomůžeme vám naplánovat každý aspekt vašeho stěhování, abyste se mohli připravit na nový začátek.

Naše další stěhovací služby

Stěhování po České republice

Naše stěhovací firma poskytuje stěhovací služby nejen v Praze, ale i po celé České republice.
Více o službě.

Stěhování do zahraničí nebo zpět do ČR

V případě přesunu do zahraniční nebo zpět do České republiky vám také rádi pomůžeme.
Více o službě.

Stěhování firem a institucí Praha

Rychle, bezpečně a spolehlivě zrealizujeme stěhování kanceláří, obchodů nebo skladů. Zajiťujeme rovněž uskladnění věcí při stěhování.
Více o službě.

Vyklízení bytů

Potřebujete rychlé a spolehlivé vyklízení bytu? Naše profesionální služby vyklízení bytů jsou tu pro vás!
Více o službě.

Stěhovací služba pro těžká břemena v Praze

Potřebujete stěhovat těžká břemena v Praze a hledáte spolehlivou a efektivní stěhovací službu? Pak jste na správném místě! Naše společnost se specializuje na stěhování těžkých nákladů po celém území Prahy s ohledem na vaše potřeby a požadavky.
Více o službě.

Uskladnění vašich věcí při stěhování

Poskytujeme uskladnění nábytku, elektrických zařízení z bytu, osobních a dalších věcí při stěhování.
Více o službě.

Zapůjčení krabic na stěhování

Poskytujeme zapůjčení krabic pro stěhování.
Více o službě.